Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Férová půjčka,celá ČR
Máte finanční krizi a rychle potřebujete peníze bez jakéhokoliv náhledu do registru?Jste v exekuci a nebo máte záznam v registru?Sjednání výhodné půjčky právě nyní.Půjčky jsou z vlastních zdrojů,klienty řešíme individuálně,po schválení úvěru je půjčka na 100%.Od podpisu úvěrové smlouvy se peníze vyplácí do 24h.Půjčky jsou poskytovány od 30.000kč - 4.000.000kč s delší dobou splatnosti a nízkým úrokem od 6%(záleží na výše půjčky).Tel.730844302
Finanční Poradce, Zlínský kraj | 14.10.2014

Zkuste nebankovní půjčku s námi.
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
I když dnes nemají nebankovní instituce dobré jméno na trhu, mnohdy mohou být pro zamítnutého klienta v bance nejschůdnější a nejpřijatelnější alternativou. Zkuste se informovat a nemusíte se ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky. Jedná se o spotřebitelské produkty a klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
Mezi naše zákazníky se řadí jak zaměstnaní klienti, tak podnikatelé, důchodci, či maminky na mateřské dovolené. Půjčíme Vám jak bez zástavy nemovitosti, tak i se zástavou nemovitosti – nabízíme hned několik nebankovních hypoték. Všechny naše půjčky jsou samozřejmě bez poplatků předem a tolerujeme i drobné zápisy v registru neplatičů, či menší exekuce.
Více detailů naleznete na webu www.iprofiuver.cz Případné dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr , Zlínský kraj | 7.09.2014

Snadno získejte peníze formou nebankovní hypotéky.
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Nebankovní hypotéky jsou finanční produkty poskytované nebankovními investory. Primárním účelem nebankovních hypoték může být buď vyplacení nevýhodných úvěrů na nemovitosti, nebo čerpaní neúčelové americké hypotéky pro své potřeby (nelze použít na nákup nemovitosti). Využít ji mohou občané starší 18 let a to po celém území České republiky. Jedná se o klasický spotřebitelský úvěr (produkt má podobné podmínky jako hypotéky v bankách) a klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách. Sice neslibujeme nereálný úrok, ale snažíme se nabídnout přívětivou nebankovní hypotéku pro širokou klientelu.
--------------------------------------------------
Velkou výhodou pro naše klienty je bezplatná a nezávazná konzultace s posouzením a odhadem zdarma. Klient tak získá zcela zdarma objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v daném oboru. Férové jednání a nahlédnutí předem do úvěrové smlouvy + absence nesmyslných poplatků předem je samozřejmostí a základním pilířem našeho produktu. Mimořádné splátky a doplacení úvěru předem je bez sankcí!
--------------------------------------------------
Ručit můžete rodinným domem, bytem v OV, bytem družstevním, rekreačními objekty (chaty, chalupy), komerčními objekty, či stavebními pozemky. Finanční prostředky se pohybují od 100.000,- a to až do 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti a splatnost lze nastavit až na 20let. Ručit můžete i nemovitostí třetí osoby.
--------------------------------------------------
V případě že se Vám naše nabídka zamlouvá, projděte si podrobněji produkt na www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Neváhejte a kontaktujte nás, jednáme férově a na rovinu.

iProfiúvěr , Zlínský kraj | 5.09.2014

Nebankovní půjčky se zástavou
Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti.
Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti.
Variabilní možnosti splácení.
Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
Peníze je možné použít na cokoliv!
Odborná pomoc při řešení exekucí.
Vyplácení exekucí na nemovitosti.
Zrušíme dražbu vaší nemovitosti.
Možnosti konsolidace stávajících dluhů.
Nikam nejezdíte, my přijedeme za Vámi!
Rychlé půjčky a úvěry, nebankovní hypotéky.
Refinancování bankovních hypoték, půjček a úvěrů včetně kreditních karet.
Podmínka zástava nemovitosti!
Zastavovaná nemovitost může být ve vlastnictví třetí osoby.
Umíme Vám půjčit na družstevní byt.
Umíme financovat odkup městských bytů.
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 15.01.2013

Jednoduchá půjčka, vyřízení ihned
Rychlá krátkodobá půjčka s téměř 100% schvalovatelností a bez zbytečného papírování. Stačí na stránkách jednoduše vybrat požadovanou částku a dobu splatnosti a ihned znáte výsledek. Peníze můžete mít po schválení již do 30 minut na účtě!
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 14.01.2013

Rychlá nebankovní půjčka ihned
Rychlá půjčka z pohodlí domova a bez zbytečného papírování. Půjčíme Vám 1.000 Kč - 10.000 Kč. Nic nedokládáte, nic nezkoumáme. Stačí jen vyplnit krátkou online žádost a výsledek znáte ihned. Téměř 10% schvalovatelnost! celá ČR.

Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 10.01.2013

Dlouhodobá nebankovní půjčka bez prokazování příjmu a registru
Dlouhodobá nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti (může být i ve vlastnictví 3. osoby, možno i družstevní byt). Půjčíme Vám v rozmezí 10.000 Kč - 200.000.000 Kč, max. do 70% tržní hodnoty nemovitosti.
Nepožadujeme prokazování příjmu, nevadí nám registry. Možnost expresního čerpání již do 2 dnů. Vyřízení včetně právního servisu zcela zdarma! Celá ČR.
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 8.01.2013

Dlouhodobé nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti
Dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti 10.000 Kč - 200.000.000 Kč, max. do 70% tržní hodnoty nemovitosti. Splatnost až 30 let. Ručit můžete i družstevním bytem, i ve vlastnictví 3. osoby.
Nezkoumáme příjmy, nevadí nám záznam v registrech! Vyřízení zcela bez poplatků, právní servis zdarma. Možnost expresního čerpání do 2 dnů. Řešíme také exekuce, dražby nemovitostí a konsolidace dluhů.
Nikam nevoláte, nikam nejezdíte. Stačí pouze z pohodlí domova vyplnit online žádost, na základě které se Vám ozveme do 24h zpět.

Platí pro celou ČR.
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 3.01.2013

Rychlá krátkodobá půjčka pro všechny
Rychlá krátkodobá půjčka bez zbytečného papírování, bez dokládání příjmu. Půjčujeme 1.000 Kč - 10.000 Kč. Stačí jen vyplnit online žádost. Výsledek znáte ihned, peníze můžete mít na účtě již do 30 min. Téměř 100% schvalovatelnost!
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 31.12.2012

Dlouhodobá nebankovní půjčka bez registru a poplatku
Nabízíme dlouhodobou nebankovní půjčku se splatností až na 30 let. Podmínkou je zástava nemovitostí, možno i družstevním bytem, i ve vlastnictví 3. osoby.
Půjčujeme od 10.000 Kč až do 200.000.000 Kč, max. však do 70% tržní hodnoty nemovitosti. Nedokládáte příjmy, nevadí nám záznam v úvěrových registrech.
Pro vyřízení stačí vyplnit online formulář, na základě kterého se Vám do 24h ozveme zpět.
Vyřízení včetně právního servisu zcela zdarma.

celá ČR.
Kateřina Kuželová, Zlínský kraj | 28.12.2012

FÉR PŮJČKY na které dosáhne každý
Potřebujete hotovost před výplatou? Půjčka do hodiny na účtě. Až 10 000 Kč úplně na cokoliv. Rychlejší půjčku jinde neseženete.Do 50 tisíc bez zástavy. Vyšší úvěry na zástavu nemovitosti. Fér půjčky na které dosáhne každý.Nabídka je platná pro celou ČR. www.penizerychle.biz
Rychlé půjčky, Zlínský kraj | 20.12.2012

Finanční pomoc
Nabízím vyřešení Vašich finančním problémů s bezplatným poradenstvím a bezplatným vypracováním nabídky.
Umíme řešit exekuce,dokonce i zástavy nemovitostí.
Možnost konsolidace-sloučení půjček do jedné.
Úvěry až do 2 000 000 Kč,- se splatností až na 10 let
Pro začínající podnikatele nebo pro podnikatele, kteří dle daňového přiznání nevykazují žádný finanční zisk.
Peníze můžou být vyplaceny ještě tentýž den.
Kontakt:774549175
cernickovaJ@seznam.cz

Jitka Černíčková, Zlínský kraj | 18.12.2012

Úvěry a Hypotéky Urso Group S.E.
Naše společnost poskytuje NEBANKOVNÍ úvěry a hypotéky se zástavou nemovitosti až na dvacet let bez zkoumání registrů a exekucí. Vyplatíme Vám EXEKUCI na nemovitosti i zástavní právo jiné společnosti. Váš stávající ÚVĚR můžeme výhodně přeúvěrovat a snížit Vaší měsíční splátku.
Vyřízení je snadné a rychlé. Stačí zavolat na 601 327 780. Nebo napsat svou žádost s Vaším telefonním číslem na email: zadosti@urso.cz Případně navštivte naše webové stránky www.urso.cz

Daniel Dvořák, Zlínský kraj | 15.11.2012

Půjčka po celé ČR
Máte záznam v registru a nikdo Vám již nepůjčí?Tak jsme to právě mi kdo nenahlíží do registru a půjčíme na cokoliv. Musíte pouze splňovat jediné, mít doložitelný příjem. Půjčka je poskytována od 5.000kč – 10.000kč do výplaty a od 30.000kč-4.000.000kč s nízkým úrokem od 3%. Určeno pro zaměstnance, na ÚP, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Vaši půjčku můžete splácet až 20 let a také ji můžete kdykoliv předčasně doplatit.! Platí pro celou ČR na Vaše dotazy rádi zodpovíme stačí jen napsat či zavolat svému FP 720529339
Tilleová, Zlínský kraj | 9.09.2012

Půjčka po celé ČR
Působíme po celé ČR. Neslibujeme pomoc všem, ale při splnění podmínek můžete úvěr získat. Stačí mít prokazatelný příjem. Určeno pro zaměstnance, podnikatele, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Půjčku bez registru získáte snadno a rychle. Půjčka je poskytována od 30.000kč – 4.000.000kč s nízkým úrokem od 4%.. Nevoláte na žádné drahé linky pro bližší informace na tel.720529339
Tilleová, Zlínský kraj | 13.08.2012

Podzimní půjčka
Zkuste půjčku u nás. Půjčujeme na stávající dluhy a na vyplácení exekucí. Máte možnost získat 30.000kč - 4.000.000kč na nízký úrok od 4%.Působíme v každém kraji, jsme časově flexibilní. Každého klienta posuzujeme individuelně máme vysoká průchodnost. Smlouvy máme jasné a přehledné a nikoho nenutíme k uzavírání jakýchkoliv pojistných smluv. Určeno pro zaměstnance,podnikatele, ženy na mateřské dovolené i důchodce. .info na tel: 720529339
Tilleová, Zlínský kraj | 5.08.2012

Pohodová půjčka
Neřešíme na co potřebujete peníze.Přímý poskytovatel pomůže všem co potřebují půjčit. Máme vysoké procento úspěšnosti a žádat můžete i když jste MD, OSVČ nebo pokud nemáte doložitelný přijem.Poskytujeme úvěry od 30.000,- do 4.000.000,-Nabízíme pevnou úrokovou sazbu od 4%.Pro info volejte svému FP a tel.720529339
Tilleová, Zlínský kraj | 31.07.2012

Peníze na cokoliv
PENÍZE NA COKOLIV
Potřebujete rychle peníze, a zároveň hledáte někoho, na koho se můžete spolehnout a důvěřovat mu? Své peníze máte k dispozici po sepsání naší Smlouvy. Přistupujeme ke svým klientům otevřeně. Každou žádost o půjčku posuzují naši pracovníci individuálně a během několika málo minut. Výhodné podmínky, nízký úrok. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Pro vyřízení volejte svého poradce na čísle 731199334
Kristýn Petr, Zlínský kraj | 26.06.2012

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


(c) 2012 Inzerce půjček na občanku - Ochrana osobních údajů