Konsolidace půjček

Konsolidace prostřednictvím americké hypotéky
Výhodou americké hypotéky je neprokazování přijmu klienta, nenahlížení do registru dlužníků, bezúčelovost půjčky a dlouhá doba splatnosti.
Žadatelům poskytneme peníze od 100 tisíc korun až do 60% zastavované nemovitosti. Splatnost až 20 let. Zastavovaná nemovitosti musí být ve vlastnictví žadatele, nebo ve vlastnictví ručitele. Ručit lze bytem v OV i družstevním bytem, rodinným domem, chatou, chalupou, komerčním objektem či pozemkem. Půjčku je možné refinancovat (klient si vezme nový úvěr, jehož částí se doplatí stávající úvěr a zbývající část prostředků bude opět vyplacena klientovi na účet) nebo předčasně splatit. Poskytnuté finanční prostředky lze použít na vyplacení stávajících zástav, dluhů nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
Nemáme tendenci vnutit klientovi tu nejvyšší částku, ale v případě nutnosti se snažíme klienta usměrnit a přesvědčit ho, aby si půjčil takové množství peněz, aby byla půjčka v rozumných mezích a klient později neměl potíže se splácením půjčky. Záleží nám na smysluplnosti půjčky a konečné spokojenosti zákazníka.
V případě Vašeho zájmu jednoduše vyplňte příslušnou online žádost na našem webu, nebo pište na "pujcka@iprofiuver.cz". Více podrobností k produktům a online formuláře na http://www.iprofiuver.cz. Obraťte se na nás, nabízíme férovou spolupráci a ke každé žádosti přistupujeme individuálně.

iProfi úvěr, Praha | 16.03.2014

Oddlužení
Máte starosti kvůli dluhům? Bojíte se exekutorů? Vyřešte to zákonnou cestou. Pomůžu Vám, připravím oddlužení. Volejte: 776864994 nebo pište na: smidova.k@volny.cz
Katarína Šmídová, Jihočeský kraj | 6.12.2012

Oddlužení - zastavíme exekuce, dražby a Vaše dluhy
Ocitli jste se v bludném kruhu půjček, úvěrů, exekucí a dražeb? Oddlužíme Vás dle zákona. Zaplatíte pouze 30% svých dluhů. Zbytek Vám bude prominut.
NEPLATÍTE ŽÁDNÉ KONZULTAČNÍ POPLATKY.
Pomohli jsme již stovkám rodin a jednotlivců, kteří se dostali do nepříznivé finanční situace. Pomůžeme i Vám. Nesmiřujte se se svým životem plným dluhů. Vyřešíme vaše dluhy včas a navždy a Váš majetek zůstane ve Vašem vlastnictví.

MÁME 99% ÚSPĚŠNOST U PODANÝCH NÁVRHŮ NA POVOLENÍ ODDLUŽENÍ.

Obraťte se na zkušené odborníky. Stopdluhum.cz najdou i pro Vás cestu jak skončit s dluhy a vrátit Vám radost ze života. Věřte nám a přesvědčte se o naší odbornosti při bezplatné konzultaci, kdy Vám vysvětlíme celý proces oddlužení a pomůžeme Vám při jeho realizaci. Web: www.stopdluhum.cz
Světlana Václavíková, Jihomoravský kraj | 21.11.2012

Pomůžeme Vám, i když ostatní už to vzdali!
Prověříme a vypátráme Vaše dlužníky (fyzické i právnické osoby) a jejich movitý i nemovitý majetek. Vymůžeme pohledávky, ale také poskytneme pomoc proti vymahačům. Posuzujeme také smluvní dokumentaci. Kontaktujte nás na www.sds-czech.cz nebo na tel. 608 228 686, 608 228 680.
Michal Feňo, Praha | 30.10.2012

ZBAVTE SE DLUHŮ. Rychle, Snadno, Bezpečně.
Pryč s Vašimi dluhy!
Zbavte se strachu z exekucí a vymahačů.
Zbavte se strachu o svůj majetek.
Začněte opět žít bez starosti co bude zítra.
Váš dluh snížíme až o 70%!
Sjednotíme Vaše půjčky do jedné!
Zastoupíme Vás při všech úředních jednáních!
Kontaktujte nás kdykoliv.
Konzultace zdarma!!!

Ivan Oborný, Vysočina kraj | 26.10.2012

DLUHY PRYČ - zbavte se Vašich dluhů
Účinné řešení Vaší tíživé situace.
Máte problémy s dluhy?
Hrozí Vám exekuce a ztráta majetku??
Chcete se svých starostí zbavit???
Pak jsme tu právě pro Vás.
Zachráníme Vás před exekucí.
Oddlužíme Vás a snížíme Vaše dluhy až o 70%!
Zastoupíme Vás při veškerých úředních záležitostech.
Kontaktujte nás kdykoliv.
Martin Kavalec, Vysočina kraj | 26.10.2012

Nezvládáte už měsíční splátky?? Pomůžeme vám!!
Našimi hlavními produkty je REFINANCOVÁNÍ Vašeho současného hypotečního úvěru od 2,4% úrokové sazby, KONSOLIDACE (sloučení stávajících spotřebitelských úvěrů, kreditních karet, kontokorentů a dalších půjček i s možností navýšení stávajícího úvěru), nový HYPOTEČNÍ úvěr s úrokovou sazbou již od 2,4%, naše KLIENTY umíme vyřešit s 80% úspěšností zprostředkování.
Ondřej Sankot, Praha | 16.10.2012

Zprostředkování osobního bankrotu legální cestou
Přesahují vaše splátky váš příjem? Legální cestou vám pomůžeme snížit vaše dluhy až na 30%. Vše za jednotnou cenu předem danou.
Kontakt: Čepeláková Jitka Karin, Jihlava
tel.:+420 606 109 798
email: cepelakova70@seznam.cz
Jitka Karin Čepeláková, Vysočina kraj | 5.10.2012

ODDLUŽENÍ-osobní bankrot dle insolvenčního zákona
Máte dluhy? Máte exekuce? Nezbývá vám na živobytí? Jediná možnost jak se ZÁKONNĚ a DEFINITIVNĚ zbavit dluhů je oddlužení dle insolvenčního zákona. První konzultace zdarma, zastavení všech exekucí a penále. Pouze pro nepodnikající osoby se stálým příjmem - zaměstnanci, důchodci, MD. Praha a okolí.
Mgr.Dana Weigertová, Praha | 21.09.2012

POCTIVÉ úvěry na zástavu nemovitosti
Nabízíme podmínky, které nemají konkurenci. Pomůžeme v každé situaci, registry neřešíme. Sjednotíme půjčky, oddlužíme a očistíme Vaši nemovitost. Zástava může být RD, byt v OV, Dr.byt. Finance jsou u nás poskytování až na 20 let.Bez zkoumání příjmů a registrů. Bez poplatků předem! Velmi rychlé vyřízení. Platí pro celou ČR. Pokud jste v časové tísni a spěcháte na prodej vaší nemovitosti? Rychle vykoupíme Vaši nemovitost, dům či byt. www.pujcime.blgz.cz
Úvěry, Praha | 19.07.2012

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


(c) 2012 Inzerce půjček na občanku - Ochrana osobních údajů